Robić w życiu to, co się kocha a przy tym uszczęśliwiać innych ludzi.

Otwórz drzwi do świata słodkich przyjemności. Otwórz drzwi Pracowni Cukierniczej.

Miłość, szczęście, sukces czy radości można określić słodką stroną życia. Być może dlatego tym ważnym elementom towarzyszą niemalże zawsze słodkości.

Swój talent odkryłam bardzo wcześnie. Nie mniej jednak trochę czasu zajęło, zanim zrozumiałam, że jest to moja życiowa droga i nią chcę podążać. Przed pracownią były małe zamówienia a przed nimi eksperymenty w domowym zaciszu. Krok po kroku nabywałam doświadczenia, aby spełniać Wasze oczekiwania. Początki nie były łatwe i miałam wiele chwil zwątpienia. Wytyczałam sobie jednak małe cele, sukcesywnie je realizując, spełniałam powoli swoje marzenia.

A teraz? Mając już kilkuletnie doświadczenie, podpowiem jak wybrać tort weselny, jakie wypieki będą idealne na przyjęcie dla dzieci lub jak dopasować słodkości oraz po co jest właściwie styl w Candy Barze.

Wszystkie serwowane przeze mnie wypieki z powodzeniem można wykonać własnoręcznie w domu, ze składników z własnej kuchni, bez sztucznych mieszanek i ulepszaczy. Chętnie, w tym miejscu, podzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją. Być może kogoś inspirując.

Dzień w pracowni wstaje wcześniej niż promienie słońca, abyście mogli cieszyć się świeżymi wypiekami. Przeplatają się tutaj zapachy czekolady, karmelu, wanilii i wiele innych. Nawet najmniejsza słodycz, niedopracowana, nie opuści naszego zaplecza. Składniki wybieram tylko naturalne, dostawców rzetelnych, a tradycyjnym recepturom staram się nadać własny charakter. To właśnie nadaje smak moim wypiekom. Mój życiowy perfekcjonizm w pracy objawia się tym, że krem na muffinkach zawsze zakręca w jedną stronę, kokardki na słoiczkach leżą wygładzone a wypieki na podkładkach zawsze ułożone są w tę samą stronę. Te drobne szczegóły składają się na spójną całość, której doświadczacie.

Moje wypieki niejednokrotnie wywołują uśmiech na twarzy, towarzyszą Wam w najważniejszych chwilach życia, a z czasem przywołują miłe wspomnienia.

To jest prawdziwy sukces. Mój sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *